TV Toshiba boj ndrrim me gjithqka qe me konvenon

Shitet nga: toti 18 Pri 11:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR   100 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
TV Toshiba boj ndrrim me gjithqka qe me konvenon
Shes telivizorin toshiba i ardhur prej gjermanie para 3 mujve punon shum mir .
Arsyja e shitjes esht se e kam ble ni telivizor plazma
Qmimi i diskotushum
Nr kontakt : 045891344 & 049799451 & viber +38649799447
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim