Tv sony

Shitet nga: xxx 15 Mar 18:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes tv sony 32in full opcione ne gjendje te mir pun punon krejt, por ka nje problem te vogel me ekran e leviz fotografin qmim osht volitshemm.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim