Epson POWERLITE Home Cinema 5030UB 2D / 3D Proje..

Shitet nga: Garry brown 28 Shk 19:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Kushti:
Re: Një markë-re, të papërdorura, pa hapur, pika e padëmtuar në paketën e tij origjinal.
Markë: Epson
Rezoluta amtare: 1920 x 1080
Model: 5030UB
Image Ndriçimi: 2400 ANSI
MPN: V11H585020
Features: Keystone Korrigjimi
Audio Rezultatet: 3,5 mm Jack Mini
Contrast Ratio: 600,000: 1
Display Teknologji: LCD
Video Inputet: HDMI, VGA D-Sub, të përbëra RCAProjektim System: Epson 3LCD, 3-chip motor optik
Projektim Metoda: Front / Rear / tavan malin
Produkt Ngjyra: Bardh e Zi
Driving Metoda: Epson Polifonik-silic Matrix TFT Active, panel 0,74-inch të gjerë me MLA
Output projektuar: HD, 2D, 3D, 1080p
Numri Pixel: 2.073.600 dots (1920 x 1080) x 3
Color Ndriçimi (Color Drita ouput): 2400 lumens1
Bardhë Ndriçimi (White Light Output): 2400 lumens1
Aspect Ratio:
Gjuha 16: 9 widescreen
Compatible me 4: 3
Rezoluta amtare: 1080p (1920 x 1080)
Resize: 16:10, 4: 3
Llambë Type: E-TORL ™ 230 W UHE
Llambë Jeta:
ECO mode: Deri në 5000 hours2
Mode Normal: Deri në 4000 hours2
Gama Hidhe Ratio: 1,34-2,87
Madhësia (e projektuar në distancë): 30 "- 300"
Keystone Korrigjim: Vertikal: ± 30 gradë (Manual)
Contrast Ratio: Deri në 600,000: 1
Riprodhimi Color: Full-ngjyra (1070000000 ngjyra)
Përpunimi Color: Full 10 bit (e pjesshme 12 bit)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim