Komoda me gjith telivizor

Shitet nga: eris 18 Maj 20:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
shitet komoda me gjith telivizor VRETJE ju lutem mus hargjoni tel per malir se nuk ejap se jan treja sidomos telivizori esht ble para 6 mujve shihet eshe ne foto po jamdal ne shpi tre dhe nuk pom konvenon ne renditje te dhomes kjo esht arsyja e hjekjes shitet edhe vetum telivizori 50 euro
per mashum info tel:049509632-044396419
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim