RISI Televizor Grunding xentia 50 €

Shitet nga: Mentor 01 Dhj 11:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR   55 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shitet tv shum e Mir dhe shum e lir me nje fjal perfect binduni edhe vet kur e shihni pres bleres serioz +38649882044
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim