Samsung 40"

Shitet nga: Granit 02 Shk 12:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shitet Televizori Samsung 40" inch per pjese,sepse nuk i bene ekrani i eshte prishur ose blej ekran per te.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim