Samsung LCD TV 16:9 40" (102 cm) HD importuar ng..

Shitet nga: Mustafë 30 Mar 14:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes TV Samsung LCD 40 inch(102cm) ,eshte i perdorur dhe ne gjendje te rregullt pune.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim