Shes 2 televizor

Shitet nga: Kemajl 26 Shk 19:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
TV PANASONIK 70 CM si dhe TV KONKA 55 CM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim