Shes TV Neo

Shitet nga: Hana 15 Tet 14:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes Tv Neo i cilo eshte ne gjendje te rregulltdhe i rujtun.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim