Shes TV Sony ne gjendje te rregullt!

Shitet nga: TV Sony 18 Shk 15:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes TV-n Sony shum i mire dhe shum i ruajtur ne gjendje super te rregullt origjinal! Per me shum kontaktoni ne 049-446-758
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim