Shes televizorin

Shitet nga: Sead 16 Sht 08:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes televizor ne gjendje mjaft te rregullt punon mir pak i perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim