Shiten 2 TV model i vjeter

Shitet nga: Val 30 Dhj 20:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
TV jane ne gjendje te mire teknike.
qmimi per 2 TV eshte 50 EUR
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim