Sony Trinitron

Shitet nga: Tomi 14 Shk 09:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Tv Sony Trinitron, Ekstra-ruajtur, largët origjinale, diagonale 77 cm, dolbyy stereo sistemin e altoparlantëve 2 x 10 W, me vlerë një sy, blerës serioz një çmim të caktuar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim