Sony home cinema 42 inch

Shitet nga: Viber 049 556 665 23 Jan 14:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Nuk ka fotografi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim