Sony tv

Shitet nga: Gani 18 Shk 17:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Sony tv ne shitje shum ne gjendje te mir shum pak i perdorur nga dy njerz te moshuar , vetem 1 vit i perdorur . Tv e kem ble para 1 viti 350 eu e shesim per 200 eu .madhsia e tv esht. 32 Per me shum informata thirrni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim