TV & monitor

Shitet nga: Fatlum 21 Shk 13:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
tv & monitor te dyjat , osht i ri , plazma ose i holll
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim