TV 22''

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Liriku 28 Shk 21:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
TV i markes gjermane Grunding

TV eshte 22'' , HDMI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim