TV 70 cm

Shitet nga: labi 14 Qer 08:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes Tv ne gjendje te rregullt per me shum info : +38649461066 , 044956678
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim