TV Plazma HD "HDT 32 inch,,

Shitet nga: Tv HDT 07 Pri 19:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

155 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shitet Urgjent Tv Plazma HDT 32 inch.
TV eshte ne gjendje super te rregullt ,punon perfekt pa asnje grrith.
Tv eshte pak i perdorur ,Garancioni i ka skaduar.
Tv nuk eshte shum i perdorur ,eshte i blere ne Kosove.
Tv ka vend per te gjitha Kabllot ,posedon Digitronin orgjinal te TV-se.

Qmimi pak i diskutushem.

Nr. 044-673-272
Nr.Viber: +377-44-673-272
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim