TV SAMSUNG

Shitet nga: Musa 13 Shk 17:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes TV SAMSUNG eshte ne gjendje te rregullt me nje cmim shume te volitshem ,40 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim