TV Samsung color ne gjendje te mire

Shitet nga: Enis salihi 04 Gsh 22:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Mundeni Te kontaktoni NE nr.e lartepermendur.eshte Tv.me ngjyra.telekomande.Silverlight Shume I mire dhe I ruajtur.blersit serioz Te kontaktojne.Flm per mirekuptim....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim