TV dhe monitor per pc. ne gjendje te rregull

Shitet nga: mirsad 22 Dhj 20:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes tv dhe monitor ne gjendje te rregullt te dy 50 euro .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim