TV samsung

Shitet nga: shkémb shala 19 Shk 14:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
televizori samsung eshte ne gjendje te rregullt pa as n1 defekt dhe me qmim te volitshem per ju sepse un tani kam nje tv tjeter dhe sme duhet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim