Televizor ne gjendje t rregullt

Shitet nga: Genti Dervishi 27 Shk 12:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
eshte n gjendje t rregullt veq kaseta nu i punon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim