Televizor

Shitet nga: Fatlum 24 Shk 17:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
tv osht shum i mir i holl ose plazma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim