Televizor

Shitet nga: Arbeni 15 Shk 21:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes tv shum i mir punon shum mir ka za shum tmir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim