Televizor

Shitet nga: xxx 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
shes tv ne gjendje te mir jap edhe ni anten me ket qmim i volitsh
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim