Televizor Gording

Shitet nga: igballe 28 Mar 17:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
TV Gording digital control multi system....ngjyre bronze...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim