Televizor Sony

Shitet nga: Endrit 27 Shk 13:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
televizori osht ne gjendje te mir.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim