Televizor shum i mire

Shitet nga: bb 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR   25 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
punon shum mir veq nuk ka digitron bon edhe me univerzal,g
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim