Televizor

Shitet nga: TV 22 Shk 11:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes televizorin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim