Toshiba. Lcd. Tv-Dvd combo. Dv3

Shitet nga: Cen 01 Mar 08:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Eshte i ri pothuajse i papërdorur, e shes per arsye se nuk e përdor. Gjithsej 2,3ore punë... Qmimi i bler dhe ne treg 299eu shitet per 200eu
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim