Tv - Sony Trinitron

Shitet nga: Tomi 09 Shk 14:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Original Tv Sony Trinitron, diagonale 77 cm, të largët origjinale, dolby stereo sistemit Gjuha 2 x 10 w Extra ruajtur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim