Tv Samsung LED Full HD 40 inch i ri

Shitet nga: Tv 18 Jan 22:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

330 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes 5 Tv Samsung Full Hd 40 inch 2015 te ri qmimi 330 euro copa
( Te dhenat ) http://www.samsung.com/uk/consumer/tv-audio-video/televisions/hd-tvs/UE40J5000AKXXU

+38649582214 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim