Tv samsung

Shitet nga: Edi 06 Mar 15:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes tv samsung gjendje te regullt 51 ekrani
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim