X Box 360

Shitet nga: OSMAN 12 Nën 22:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

125 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
shitet komplett me gjith kamer dhe shum shum i mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim