samsung hd srs dolby true surround digitalplus 47

Shitet nga: osman 12 Nën 22:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
shitet shummmmmm i rujtun dhe me garancijonnn
i ardhur nga suedija TIP TOPPP
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim