samsung hd srs dolby true surround digitalplus 47

Shitet nga: osman 12 Nën 23:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

470 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
shitett shummmm i rii pothuajsee dhe mjaft i ri
i ardhur nga suedija
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim