DVD recorder dhe VIDEO recorder

Shitet nga: luli 12 Mar 12:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Video dhe DVD
shes 5 dvd recordera dhe video recordera ne gjendje te mire i kan edhe digitronat
044/287-909.......049/705-570
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim