Shitet Resiver FullHD 35€

Shitet nga: Mentor 01 Dhj 11:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR   50 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Video dhe DVD
Shitet resiveri HD Full MPEG 4, eshte i ri ne kuti te vete e shes se nuk me duhet se e kom kabllovikun dhe resiver te satelitav, per me shum info ne viber +38649882044 si dhe +37744744720
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim