DVD Player për veturë!

Shitet nga: K... 27 Gsh 01:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Video dhe DVD
DVD Player për veturë:
2 monitorë, 2 palë ndëgjojëse, 2 palë çanta të monitorëve, mbushës veture dhe shtëpie si dhe kabllo lidhëse për monitorët!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim