Studio

Shitet nga: pik 26 Shk 14:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Video dhe DVD
shes studio ne gjendje te rregullt shum e mir per me shum tel viber 049194482
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim