KAMERA DIGJITALE

Shitet nga: ADNAN 03 Shk 11:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Video kamera
SONY, E RUJTNE BUKUR MIRE, I KA TE GJITHA KABLLAT DHE MBUSHESIN E BATERIVE, SIQ SHIHET NE FOTO ESHTE ME CD JO ME KASETA, BEHET FJALE PER PRODHIM ME TE RI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim