Kamer montuse ne helmet boj ndrrim me biciklet

Shitet nga: xxxxxxxx 10 Maj 21:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   90 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Video kamera
shes ket kamer montuse ne kacig ose helmet eshte e re dhe shum e mir e pershtatshme shiko foto ,

vb +38649747320

boj ndrrim me naj biciklet ,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim