Kamere digjitale

Shitet nga: visar muliqi 14 Jan 17:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Video kamera
kamere digjitale profesionale panasonic lumix 7.0 mega pixel me 12 x zoom dhe shum opcione tjera me 2 bateri dhe adapter
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim