SONY HARD DISK MCR 1

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: studiokisi 05 Shk 17:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Video kamera
Hardisk per kamer ju qe posedoni kamera me kaseta gjirimet mundeni direkt ne hardisk me inqizu me fire ware kabel ne CF cartel dhe lehtsoni punen ,kualitetin dhe kohen e juaj.Hardisku eshte i ri .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim