SONY HXR NX-100

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: foto kisi 04 Jan 16:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Video kamera
SHITET KAMERA PROFESIONALE PER GJIRIMIN E DASMAVE DHE AHENGJEVE , KAMERA ESHTE E RE.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim