Video kamere

Shitet nga: samir 21 Krr 12:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Video kamera
esht si e re ne paket te pakten 2-3 inqizime ne Ahengje kam pas dhe ma nuk esht perdor kam memory card adapter kabull per PC dhe tv Video Kameren Samsung SMX-C10

https://www.youtube.com/watch?v=wOw08I4ef-s
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim