Xhirojme dhe fotografojme ne dasma dhe ahengje t..

Shitet nga: luli 07 Krr 22:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Video kamera
bejmë xhirime dhe fotografime ne mënyre profesionale me kamera dhe aparate te përsosura te kësaj lamie

njëherit bëjmë të gjitha monatzhet e videos ose te fotos ku juve nuk ju pelqen ndonje skeq,mundemi ta largojme nga video ose foto e juaj

bejme edhe konevertimin e te gjitha kasetave te medha apo te vogla ne dvd ose anasjelltas

bëjmë konvertimin nga qdo lloj qipi i telfonave mobil (IPHONE).(IPAD).(SD CARD) apo te aparatave te ndryshëm ne DVD
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim