komb te kamers

Shitet nga: adnan 15 Gsh 14:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Video kamera
Kemb per kamer apo aparat te ardhuna nga jasht palohen dhe rriten fej 1 meter e xhysum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim